شرکت خدمات نقشه برداری

شرکت خدمات نقشه برداری
شرکت خدمات نقشه برداری
شرکت خدمات نقشه برداری

شرکت ارائه کننده کلیه خدمات نقشه برداری ساختمان ها

اگر به دنبال یک شرکت ارائه دهنده خدمات نقشه برداری هستید ، شرکت مهندس بابک اسحاقیان در خدمت شما می باشد .

– انجام نقشه برداری تمامی ساختمان ها و اراضی با تمامی کاربری ها

– انجام عملیات برداشت ، پیاده سازی و ترسیم نقشه ها به صورت کاملاً دقیق و حرفه ای

– امکان انجام کار در کلیه مناطق دور و نزدیک و در کلیه شرایط جوّی

– قیمت بسیار مناسب و رقابتی ، نسبت به سایر شرکت ها و دفاتر

مهندس بابک اسحاقیان و اکیپ تخصصی نقشه برداری ایشان ، فقط با یک تماس در محل شما حاضر خواهند شد و کار شما را به انجام خواهند رساند .

شماره های موبایل مهندس اسحاقیان ۰۹۱۲۴۳۳۷۴۲۹ و ۰۹۱۹۹۱۲۷۸۹۶ می باشد .

تهیه کروکی معماری

تهیه کروکی معماری
تهیه کروکی معماری
تهیه کروکی معماری

تهیه و ترسیم کروکی های معماری از ساختمان ها

در قدیم به نقشه هایی که با دست و بر روی کاغذ کشیده می شد ، کروکی گفته می شد . امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی ، تهیه کروکی در نقشه برداری با استفاده از دوربین های پیشرفته و نرم افزارهای کامپیوتری انجام می شود .

اگر نیاز به تهیه یک کروکی یا طرح از وضعیت موجود ، ابعاد زمین ، مساحت املاک ، نقشه های داخلی ، نمای موجود ساختمان و… را دارید ، مهندس بابک اسحاقیان آماده خدمت رسانی به شما می باشد .

برداشت و ترسیم انواع نقشه و کروکی از تمامی بناها و ساختمان ها جهت ارائه به اداره ثبت یا شهرداری ، با هزینه بسیار مناسب و زمان کوتاه قابل انجام است .

شما می توانید در تمامی روزهای هفته و حتی روزهای تعطیل ، با شماره های ۰۹۱۹۹۱۲۷۸۹۶ و ۰۹۱۲۴۳۳۷۴۲۹ تماس بگیرید و با مهندس بابک اسحاقیان در این زمینه مشورت کنید .

تعیین ژیزمان و آزیموت

تعیین ژیزمان و آزیموت
تعیین ژیزمان و آزیموت
تعیین ژیزمان و آزیموت

تعیین نمودن ژیزمان و آزیموت ، با ابزارهای بسیار دقیق

در نقشه برداری ، تعیین زاویه ژیزمان و آزیموت بسیار مهم و حیاتی می باشد . به طور خلاصه ، این کار به معنی تعیین جهت دقیق پروژه نسبت به جهت شمال می باشد . زیرا هر پروژه ساختمانی ، باید در یک جهت خاص روی زمین پیاده سازی شود .

پیاده سازی تمامی نقاط پروژه ، به تعیین دقیق ژیزمان و آزیموتِ جغرافیایی اصلی وابسته است . شرکت مهندسی نقشه برداری بابک اسحاقیان ، با استفاده از پیشرفته ترین و دقیق ترین تجهیزات سوئیسی ، این کار را برای شما به انجام می رساند .

مهندس اسحاقیان ، با استفاده از به روز ترین و معتبر ترین نقشه های میل و انحراف مغناطیسی سال جاری ، جهت و موقعیت دقیق نقاط را برداشت یا پیاده سازی می نماید . ارائه لیست مشخصات نقاط در نرم افزار اکسل نیز امکان پذیر است .

از طریق تماس با شماره ۰۹۱۲۴۳۳۷۴۲۹ یا ۰۹۱۹۹۱۲۷۸۹۶ می توانید با مهندس بابک اسحاقیان در تماس باشید .

متر کشی ساختمان

متر کشی ساختمان
متر کشی ساختمان
متر کشی ساختمان

انجام متر کشی داخلی ساختمان ها و ترسیم نقشه آن ها

متر کشی داخلی ساختمان ، یکی از خدماتی است که دفتر نقشه برداری مهندس بابک اسحاقیان به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد .

متر کشی ، در واقع به همان عملیات اندازه گیری داخلی ساختمان ها و تهیه نقشه های آن ها گفته می شود . در کنار نقشه ها نیز یک جدول وجود دارد که مساحت و ابعاد تک تک قسمت های ساختمان در آن نوشته شده است .

عملیات مترکشی در سال های گذشته با استفاده از متر های فلزی ، پارچه ای ، متر های چوبیِ تاشو و ریسمان انجام می شد . این روش ها بسیار زمان بر بودند و دقت کمی داشتند .

امروزه این کار با استفاده از دستگاه ها و دوربین های بسیار دقیق و حرفه ای نقشه برداری انجام می شود . دفتر نقشه برداری بابک اسحاقیان ، با استفاده از جدید ترین دستگاه ها و قیمت هایی بسیار مناسب و رقابتی ، انجام مترکشی و تهیه نقشه را برای شما بسیار آسان کرده است .

اگر یک ساختمان یا ملک دارید و به نقشه وضعیت فعلی آن نیاز دارید ، فقط کافی است با شماره های ۰۹۱۹۹۱۲۷۸۹۶ یا ۰۹۱۲۴۳۳۷۴۲۹ تماس بگیرید تا مهندس بابک اسحاقیان فوراً این کار را برای شما به انجام برساند .

انجام ترازیابی ساختمانی

انجام ترازیابی ساختمانی
انجام ترازیابی ساختمانی
انجام ترازیابی ساختمانی

انجام ترازیابی زمین و ساختمان با دستگاه بسیار دقیق

انجام ترازیابی ساختمانی با دقت بسیار بالا در کلیه نقاط تهران و شهرهای اطراف تهران امکان پذیر می باشد . دفتر نقشه برداری بابک اسحاقیان ، در زمینه انجام ترازیابی فعالیت می نماید .

پروژه های ترازیابی توسط مهندس بابک اسحاقیان و دستیاران او انجام می شوند . در این کار ، از دوربین های ترازیاب فوق العاده حساس و دقیق سوئیسی ، به همراه شاخص ها و میرهای استاندارد استفاده می شود .

از نمونه کاربرد های ترازیابی می توان به کنترل سطح بیس پلیت ها ، اجرای محوطه سازی ، اجرای پله ها ، ساخت آب نما و استخر و جکوزی ، تسطیح و صاف کردن زمین ، تعیین شیب زمین ، خطوط انتقال آب و فاضلاب و… اشاره کرد .

نقشه های ترازیابی تهیه شده توسط مهندس بابک اسحاقیان ، بسیار مرتب و تمیز می باشند و به راحتی قابل درک و فهم می باشند . مهندس بابک با شماره موبایل ۰۹۱۲۴۳۳۷۴۲۹ و شماره ثابت ۰۲۱۵۵۴۰۵۷۸۹ در خدمت شما عزیزان می باشد .

نقشه برداری اماکن مذهبی

نقشه برداری اماکن مذهبی
نقشه برداری اماکن مذهبی
نقشه برداری اماکن مذهبی

انجام برداشت و ترسیم نقشه ها برای مکان های مذهبی

انجام نقشه برداری اماکن مذهبی ، کاری بسیار حساس و خاص است و دارای ریزه کاری های فراوانی می باشد . اماکن مذهبی مانند مسجد ، حسینیه ، امامزاده ، آرامگاه و… ، دارای ویژگی های خاصی هستند .

از جمله این ویژگی ها می توان به سقف های بلند ، زاویه های تیز ، اشکال هندسی منحنی و گنبدی و پیچیدگی فضاهای داخلی اشاره کرد .

شرکت نقشه برداری مهندس بابک اسحاقیان ، توجه و تمرکز ویژه ای بر اماکن مذهبی دارد . ما با پیشرفته ترین دستگاه های سوئیسی ، عملیات برداشت نقشه ها را با دقتی بی نظیر به انجام می رسانیم .

شما می توانید از طریق شماره ۰۹۱۹۹۱۲۷۸۹۶ مستقیماً با مهندس بابک اسحاقیان در تماس باشید . شماره تلفن دفتر نیز ۰۲۱۵۵۴۰۴۷۲۹ می باشد .

مهندس بابک اسحاقیان ( نقشه بردار )

مهندس بابک اسحاقیان ( نقشه بردار )
مهندس بابک اسحاقیان ( نقشه بردار )
مهندس بابک اسحاقیان ( نقشه بردار )

مهندس بابک اسحاقیان ، نقشه بردار ازبیلت ساختمان ها

من بابک اسحاقیان ، کارشناس ارشد عمران و متخصص نقشه برداری هستم . با سال ها تجربه در زمینه انجام نقشه برداری ساختمانی و وضع موجود ، آماده ارائه خدمات نقشه برداری ازبیلت ( وضع موجود ) می باشم .

اگر یک ساختمان یا زمین دارید که نقشه های آن موجود نمی باشد یا به مرور زمان تغییر کاربری پیدا کرده است ، جهت انجام عملیات نقشه برداری و ترسیم نقشه های آن ، می توانید با من تماس بگیرید .

کار نقشه برداری به صورت دو بعدی و سه بعدی ، با تجهیزات و ابزار دقیق ساخت کشور سوئیس به انجام می رسد . ترسیم نقشه ها نیز توسط جدید ترین ورژن نرم افزارها انجام می شود . دقت و صحت نقشه های تهیه شده ، کاملاً تضمین شده است .

شما عزیزان می توانید از طریق شماره همراه ۰۹۱۹۹۱۲۷۸۹۶ و تلفن ثابت ۰۲۱۵۵۴۰۵۷۸۹ با من در تماس باشید .

نقشه بردار ارشد

نقشه بردار ارشد
نقشه بردار ارشد
نقشه بردار ارشد

مهندس بابک اسحاقیان ، نقشه بردار ارشد ساختمانی و ثبتی

من مهندس بابک اسحاقیان ، نقشه بردار ارشد هستم و در زمینه انجام تمامی پروژه های نقشه برداری در خدمت شما عزیزان می باشم .

– ارائه انواع خدمات نقشه برداری ساختمانی ، ثبتی ، و مِلکی

– انجام پروژه ها با بالاترین دقت و مناسب ترین هزینه

– استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته جهت کاهش زمان انجام کار

– ترسیم و مدلسازی نقشه ها به صورت دو بعدی و سه بعدی

– چاپ نقشه ها به همراه مهر نظام مهندسی و کارشناس رسمی دادگستری

جهت انجام مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام کار ، می توانید با شماره های ۰۹۱۲۴۳۳۷۴۲۹ و ۰۹۱۹۹۱۲۷۸۹۶ تماس حاصل فرمایید .

تعیین مساحت ساختمان

تعیین مساحت ساختمان
تعیین مساحت ساختمان
تعیین مساحت ساختمان

تعیین نمودن مساحت دقیق ساختمان در محل

اگر به تعیین مساحت دقیق یک خانه یا ساختمان نیاز دارید ، شرکت مهندسی نقشه برداری بابک اسحاقیان در خدمت شما است .

– حضور سریع و فوری در تمامی نقاط تهران

– تعیین مساحت دقیق ملک با ابزارهای نقشه برداری پیشرفته

– محاسبه و ارائه مساحت به صورت آنی و فوری در همان روز

– بدون نیاز به تهیه و ترسیم نقشه و مهر های پر هزینه ای مانند نظام مهندسی و کارشناس رسمی و…

– دریافت مبلغ حق الزحمه به صورت نقدی در محل

جهت انجام عملیات تعیین مساحت دقیق ، فقط کافی است از طریق شماره های ۰۹۱۲۴۳۳۷۴۲۹ یا ۰۹۱۹۹۱۲۷۸۹۶ با مهندس بابک اسحاقیان تماس بگیرید تا ایشان شخصاً جهت انجام پروژه در محل حاضر شوند .

بابک اسحاقیان ( نقشه بردار )

بابک اسحاقیان ( نقشه بردار )
بابک اسحاقیان ( نقشه بردار )
بابک اسحاقیان ( نقشه بردار )

مهندس بابک اسحاقیان ، فوق تخصص نقشه برداری ساختمان

مهندس بابک اسحاقیان ، کارشناس ارشد عمران و فوق تخصص نقشه برداری می باشد . ارائه تمامی خدمات نقشه برداری در کلیه نقاط ایران و سایر کشورها ، با دقّت بسیار بالا و توسط تجهیزات پیشرفته ، در تخصص ایشان است .

از جمله این خدمات می توان به نقشه برداری ثبتی ، ساختمانی ، زیر زمینی ، هوایی یا فتوگرامِتری اشاره کرد . عملیات برداشت و ترسیم با روش های پلانیمِتری ، آلتیمِتری یا توپومِتری قابل انجام است .

مهندس بابک به همراه دستیاران حرفه ای خود ، پروژه های نقشه برداری را با سرعت بالا و قیمت مناسب برای کارفرمایان محترم به انجام می رسانند .

از طریق شماره ۰۹۱۲۴۳۳۷۴۲۹ می توانید مستقیماً با بابک اسحاقیان تماس بگیرید تا کار نقشه برداری شما در اسرع وقت به انجام برسد .

مهندس بابک اسحاقیان

مهندس بابک اسحاقیان
مهندس بابک اسحاقیان
مهندس بابک اسحاقیان

ارائه دهنده کلیه خدمات نقشه برداری ساختمان

من بابک اسحاقیان هستم و در رشته نقشه برداری فعالیت می کنم . کار نقشه برداری ، یک زیر شاخه از مهندسی عمران و معماری است و پروژه های برداشت ، ترسیم ، و پیاده سازی نقشه ها را شامل می شود .

من تمامی خدمات نقشه برداری را با دقت و سرعت بسیار بالا به مشتریان و کارفرمایان محترم ارائه می دهم . از نمونه خدمات نقشه برداری می توان به وضع موجود ، یو تی ام ، یک دو هزارم ، توپوگرافی ، تعیین حدود املاک ، پیاده سازی زمین ، فتوگرامتری و… اشاره کرد .

ارائه خدمات نقشه برداری برای تمامی نقاط تهران ، اطراف تهران و سایر شهرهای ایران امکان پذیر است . ترسیم و مدلسازی نقشه ها نیز ، هم به صورت دو بعدی و هم به فرمت سه بعدی قابل انجام می باشد .

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر ، در هر زمانی با شماره ۰۹۱۲۴۳۳۷۴۲۹ با من تماس بگیرید .

تهیه لیست نقطه ها

تهیه لیست نقطه ها
تهیه لیست نقطه ها
تهیه لیست نقطه ها

انجام نقشه برداری و ارائه لیست نقاط در اکسل

گاهی در انجام پروژه های نقشه برداری ، علاوه بر نقشه برداری و ترسیم نقشه ها ، به ارائه لیست نقاط نیز نیاز است .

مهندس بابک اسحاقیان که متخصص نقشه برداری می باشند ، پس از انجام پروژه های نقشه برداری و ترسیم نقشه ها ، لیست نقطه های برداشت شده را نیز در نرم افزار اِکسل تهیه می کنند و برای سایر استفاده ها به کارفرما ارائه می دهند .

لیست نقاط به صورت شماره بندی شده و به همراه مختصات نقطه ها تهیه می شود . از سایر استفاده های که می توان از فایل اکسل نقطه ها نمود ، می توان به تهیه پروفیل های عرضی و محاسبات ساختمانی اشاره کرد .

جهت تماس با مهندس بابک اسحاقیان ، می توانید با شماره همراه ۰۹۱۲۴۳۳۷۴۲۹ یا شماره دفتر ۰۲۱۵۵۴۰۴۷۲۹ تماس بگیرید .

تبدیل ساختمان به نقشه

تبدیل ساختمان به نقشه
تبدیل ساختمان به نقشه
تبدیل ساختمان به نقشه

تبدیل ساختمان های قدیمی ساز به نقشه های جدید

شاید با تبدیل نقشه به ساختمان آشنایی داشته باشید . پیمانکاران و مهندسینی که در کار ساخت و ساز هستند ، نقشه های ساختمانی را می گیرند و یک ساختمان ساخته شده و کامل را به شما تحویل می دهند .

اما جالب است بدانید که دقیقاً برعکس این کار هم وجود دارد . برخی از مهندسین عمران که مانند مهندس بابک اسحاقیان متخصص نقشه برداری هستند ، ساختمان را به نقشه تبدیل می کنند ! یعنی ساختمان را می گیرند و نقشه های آن را به شما تحویل می دهند .

این همان کاری است که علم نقشه برداری انجام می دهد . در این کار ، برای ساختمان های قدیمی ، بازسازی شده یا سایر اماکنی که فاقد نقشه می باشند ، نقشه های وضع موجود تهیه می شود .

جهت انجام نقشه برداری یا همان تبدیل ساختمان به نقشه ، می توانید با شماره ۰۹۱۲۴۳۳۷۴۲۹ با مهندس بابک اسحاقیان تماس بگیرید . شماره تلفن دفتر نقشه برداری بابک نیز ۰۲۱۵۵۴۰۴۷۲۹ می باشد .

نقشه برداری خلاقانه

نقشه برداری خلاقانه
نقشه برداری خلاقانه
نقشه برداری خلاقانه

انجام نقشه برداری با روش های نوین و خلاقانه

نقشه برداری ، علمی است که با خلاقیت و هنر درآمیخته است . برای انجام نقشه برداری یک ساختمان یا زمین ، ده ها روش و تاکتیک مختلف وجود دارد .

اما یک مهندس نقشه بردار حرفه ای و با تجربه ، همیشه از خلاقیت خود استفاده می کند و از بهینه ترین و مقرون به صرفه ترین روش استفاده می کند .

مهندس بابک اسحاقیان ، متخصص نقشه برداری می باشد و همواره از روش هایی استفاده می کند که علاوه بر دقت بسیار بالا ، کمترین هزینه را نیز برای مشتریان گرامی داشته باشد .

جهت انجام کلیه پروژه های نقشه برداری در تمامی نقاط ایران ، فقط کافی است از طریق شماره ۰۹۱۲۴۳۳۷۴۲۹ با مهندس بابک اسحاقیان تماس بگیرید .