نقشه برداری با لیزر

نقشه برداری با لیزر
نقشه برداری با لیزر

مهندس بابک اسحاقیان ، متخصص انجام نقشه برداری با لیزر

روش های مختلف و متنوعی برای انجام نقشه برداری وجود دارد . در گذشته و سال های دور ، انسان از روش های دستی و معمولی استفاده می کرد . در چند دهه گذشته ، از روش هایی مانند متر های الیافی و پارچه ای ، چوب های شاخص مدرج و دستگاه های آنالوگ استفاده می شد .

با پیشرفت علم و تکنولوژی و به بازار آمدن ابزارهای جدیدتر و مدرن تر ، کم کم نقشه برداری به وسیله اَشعه مادون قرمز یا همان فروسرخ رایج شد . اما آخرین تکنولوژی و روش در انجام کارهای نقشه برداری ، استفاده از اشعه لیزر می باشد .

مهندس بابک اسحاقیان ، متخصص نقشه برداری به روش لیزری می باشد و با دستگاه های اختصاصی و پیشرفته ، این کار را با دقتی باور نکردنی برای شما به انجام می رساند .

دستگاه ها و دوبین های استفاده شده توسط بابک اسحاقیان ، از نوع تماماً لیزری بوده و حتی تاریکی شب و بدترین شرایط جوّی و آب و هوایی نیز ، هیچ تاثیری در دقت و سرعت کار ندارند .

بُرد نور لیزر این دستگاه ها بیشتر از صدها متر است که به راحتی تمامی پروژه های کوچک و بزرگ را پوشش می دهد . تمامی این خدمات ، با قیمتی بسیار مناسب و باور نکردنی در تمامی نقاط تهران و ایران قابل انجام است .

برای تماس با مهندس بابک اسحاقیان می توانید در تمامی روزهای هفته و حتی ایام تعطیل ، با دو شماره موبایل ۰۹۱۲۴۳۳۷۴۲۹ و ۰۹۱۹۹۱۲۷۸۹۶ تماس حاصل فرمایید .