درباره ما

مهندس بابک اسحاقیان ، دانش آموخته رشته مهندسی عمران می باشند . ایشان دارای مدرک فوق لیسانس در رشته مهندسی عمران هستند و در شاخه نقشه کشی ساختمان و صنعتی فعالیت می نمایند . انجام نقشه کشی تعداد زیادی از مهم ترین ساختمان های ایران ، تهران ، و جهان تنها گوشه ای از سابقه کاری مهندس بابک می باشد .

زادروز بابک اسحاقیان ، شهریور سال ۱۳۶۸ در تهران می باشد . حرفه اصلی او ، مهندسی عمران و در شاخه نقشه کشی است . او به عنوان یک ترسیم کننده نقشه های اتوکد شناخته شده است . سبک کاری بابک اسحاقیان ، ترسیم نقشه های دقیق ساختمانی و صنعتی به صورت دو بعدی و سه بعدی می باشد .

او در ابتدای فعالیت خود ، به عنوان کمک نقشه کش فعالیت می کرد . در آن زمان ، فعالیت های او محدود به کمک نقشه کشی بود . بعد از پایان تحصیلات در رشته نقشه عمران ، او تحصیل خود را در مقطع فوق لیسانس نیز ادامه داد و سپس از این رشته فارغ التحصیل شد .

پس از مدتی کارآموزی و فعالیت در شرکت های نقشه کشی مختلف ، او فعالیت خود را به صورت مستقل شروع کرد . در اوایل فعالیت مستقل ، به صورت تکی و یک نفره کار می کرد . در آن زمان ، پروژه هایی مانند نقشه کشی خانه های مسکونی ، ویلایی ، مطب های پزشکی و… را با وسایل ساده و ابتدایی انجام می داد .

پس از مدتی که از کار و تبلیغات او گذشت ، پروژه های بزرگ تر و بیشتری به بابک اسحاقیان پیشنهاد شد . ایشان با تهیه وسایل و دستگاه های پیشرفته تر و استخدام دستیاران مختلف ، کار ترسیم نقشه های ساختمانی و صنعتی را در سطح بالاتری ادامه داد .

دقّت بسیار بالا و توجه به ریزترین جزئیات در حین انجام رسم نقشه ها ، در کنار قیمت های بسیار مناسب و مقرون به صرفه ، باعث شد تا مشتریان او روز به روز افزایش پیدا کنند و او را به یکدیگر معرفی نمایند .

به گفته یکی از مشتریان : « جزئیات نقشه های ترسیم شده و دقت به عناصر کوچک ، شگفت انگیز و حیرت آور است ! »

در ادامه فعالیت ، او شرکت نقشه کشی بابک را بنیان نهاد و کارمندان مختلفی را در این شرکت استخدام نمود . او به کارآفرینی اهمیت زیادی می دهد و اعتقاد دارد که کار باید به صورت گروهی و تیمی به انجام برسد .

کم کم پروژه های نقشه کشی در سایر شهرهای ایران نیز به این شرکت پیشنهاد شد و با موفقیت به انجام رسیدند . امروزه شرکت نقشه کشی بابک ، علاوه بر پروژه های داخلی ، پروژه های نقشه کشی سایر کشورها را نیز به انجام می رساند .

مشتریان و کارفرمایان بین المللی ، از نقشه های ترسیم شده رضایت کاملی دارند . تهیه نقشه ها توسط این شرکت ، از نظر مالی و هزینه ای نیز برای آن ها با صرفه می باشد .